• Ново
8W 10 H 20 ' L 3-Страничен Јазол Бор Endуратан Фау Дрво Таванот Зрак, Остарени Пепел

8W 10 H 20 ' L 3-Страничен Јазол Бор Endуратан Фау Дрво Таванот Зрак, Остарени Пепел

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нашите греди од вештачко дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентичната дрва во дел од трошоците и времето на инсталација. Овие рачно насликани, лесни полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, ѕидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива за тешко наоѓање вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди можат да се пофалат со длабоки, детални текстури на дрво обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршетоци нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на висока класа, по прифатлива цена. Секоја серија е рачно завршена и ќе има различни подтонови и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Изработен од полиуретан со висока густина, исклучително издржлив и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговара на речиси секоја потреба од проектот. Додадете значителна домашна вредност со сите benefitsетски придобивки од вистинското дрво без никакви недостатоци.

Карактеристики

Производи во категоријата

30W 1 2H 1 2P Класична Полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 1535.84
3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол
  • Ново
Оценка на клиентот:

3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 2.00
1 4 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Лоера Панел Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Лоера Панел Калапи

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 1919.20
1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 3.00