• Ново
6 H 5 8 P 48 L Корбин Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

6 H 5 8 P 48 L Корбин Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Сега можете лесно да го вклучите овој традиционален стил на обликување во вашиот надворешен декор со нашата разноврсна пвц облога за трчање. Овој материјал со висока густина е силен, но исто така лесен и лесен за инсталирање. Пвц облогата ја има убавината на традиционалната мелница за дрво, но е непорозна и се спротивставува на штетните ефекти на влагата, лупењето, пукањето и распаѓањето. Долготрајни и се држи до природните елементи. Јасни детали со различни историски и модерни обрасци. Слика со премиум акрилен слој. Лесен и лесен за инсталирање. Надминува смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Направени по нарачка големини и обрасци достапни по барање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар

StoneураКамените столбови се првиот избор меѓу градителите и сопствениците на куќи Овие колони од комерц�

DEN 135.20
3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол
  • Ново
Оценка на клиентот:

3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 2.00