• Ново
1 2W 1 2H 3 4 P Средна Сончогледова Квадратна Розета, Елда

1 2W 1 2H 3 4 P Средна Сончогледова Квадратна Розета, Елда

Buyers rating:
DEN 1919.20

Износ

Зголемете ја вредноста на вашиот дом со ниска цена лесно инсталирана розета создавајќи безвременска фокусна точка. Целосно променете го изгледот на мрачна или постара декорација во стилот. Декоративната розета навистина може да направи разлика со додавање на завршен допир на кој било простор на кабинетот, ѕидови, комоди и многу повеќе! Розетите додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате. Розетите се совршени за парчиња мебел и агли за обликување. Лесен за брза и лесна инсталација. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Подготвен за сликање. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

30W 1 2H 1 2P Класична Полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 1535.84
4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20
Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар

StoneураКамените столбови се првиот избор меѓу градителите и сопствениците на куќи Овие колони од комерц�

DEN 135.20
1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 3.00