• Ново
Екена Милворк 3В 20 Д Логан Скриена Поддршка Челична Заграда в 16 Длабочина На Поддршка, Зачукувано Сребро

Екена Милворк 3В 20 Д Логан Скриена Поддршка Челична Заграда в 16 Длабочина На Поддршка, Зачукувано Сребро

Buyers rating:
DEN 537.76

Износ

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки. Челикот ја задоволува побарувачката за урбан, индустриски или рафиниран стил и декор на фарма. Челикот обезбедува трајна, цврста поддршка со неверојатна привлечност и добро се држи во влажни подрачја. Веднаш надградете ја просторијата со импресивни отворени полици или модернизирана поддршка под кабинетот. Создадете впечатлив контраст против темно дрво или боја. Дизајнирајте имајќи го предвид вашиот личен стил и внесете радост во вашиот простор со најголемата колекција на челични загради достапни на пазарот денес. Совршен за апликации на маса, кабинети и полици. Претходно дупчат дупки за монтирање за лесна инсталација. Најсовремени дизајни во различни големини. Висококвалитетниот тежок метал од 1/4 инчи нуди издржлива, цврста поддршка. Уникатни и модерни дизајни за сите стилови на декор. Достапно во различни специјализирани рачно насликани завршетоци.

Карактеристики

Производи во категоријата

6W 6P 1 2 H Внатре Агол
  • Ново
Оценка на клиентот:

6W 6P 1 2 H Внатре Агол

Круна калапи додава убава завршница на елегантни соби За да го добиете овој изглед, едноставно ќе ангаж�

DEN 2.33