• Ново
Крајна табела со станица за полнење и фиоки за складирање , дрвена софа странична маса за дневна соба и спална соба , сет од два

Крајна табела со станица за полнење и фиоки за складирање , дрвена софа странична маса за дневна соба и спална соба , сет од

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Крајната табела има уникатна површина и пространа таблета со две фиоки за да одговара на вашиот домашен дом и да обезбеди повеќе простор за да спуштите книги, закуски, пијалоци. Чувајте ја вашата маса покрај креветот современа со оваа ноќна ноќ за складирање на 2 фиоки. Има удобна комбинација на отворено и затворено складирање, така што можете да изберете кое ниво на пристап сакате да ги имате додатоците во кревет. Оваа крајна табела со станица за полнење е распоредена со 2 стандардни места за наизменична струја и 2 USB порти. Може да наплаќате мобилен телефон, ламба за маса и друг уред погодно . Оваа крајна табела користи најнов надграден материјал за табли за честички, кој е безбеден и еколошки, што е исклучително во изработката и издржливоста. Одличен додаток на вашиот простор . Станицата за полнење со 4,7 метри напојување вклучува две продажни места и 2 USB порти што можат лесно да ги наполнат вашиот телефон, таблет, работна ламба или вашиот лаптоп. Просторот е доволен, што ве задоволува да ги наплаќате 4 уреди истовремено . и како крајна маса во вашата спална соба и странична маса на софата на вашата дневна соба, со флексибилен и скриен простор за складирање за да ја одржувате вашата соба организирана и без неред. Потребна е склопување, оваа ноќница е лесно да се собере заедно . Сите делови и упатства се вклучени во пакетот. А нејзината површина е лесна за чистење со мека влажна крпа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00