• Ново
Крајна табела со станица за полнење и фиоки за складирање , дрвена софа странична маса за дневна соба и спална соба , сет од два

Крајна табела со станица за полнење и фиоки за складирање , дрвена софа странична маса за дневна соба и спална соба , сет од

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Крајната табела има уникатна површина и пространа таблета со две фиоки за да одговара на вашиот домашен дом и да обезбеди повеќе простор за да спуштите книги, закуски, пијалоци. Чувајте ја вашата маса покрај креветот современа со оваа ноќна ноќ за складирање на 2 фиоки. Има удобна комбинација на отворено и затворено складирање, така што можете да изберете кое ниво на пристап сакате да ги имате додатоците во кревет. Оваа крајна табела со станица за полнење е распоредена со 2 стандардни места за наизменична струја и 2 USB порти. Може да наплаќате мобилен телефон, ламба за маса и друг уред погодно . Оваа крајна табела користи најнов надграден материјал за табли за честички, кој е безбеден и еколошки, што е исклучително во изработката и издржливоста. Одличен додаток на вашиот простор . Станицата за полнење со 4,7 метри напојување вклучува две продажни места и 2 USB порти што можат лесно да ги наполнат вашиот телефон, таблет, работна ламба или вашиот лаптоп. Просторот е доволен, што ве задоволува да ги наплаќате 4 уреди истовремено . и како крајна маса во вашата спална соба и странична маса на софата на вашата дневна соба, со флексибилен и скриен простор за складирање за да ја одржувате вашата соба организирана и без неред. Потребна е склопување, оваа ноќница е лесно да се собере заедно . Сите делови и упатства се вклучени во пакетот. А нејзината површина е лесна за чистење со мека влажна крпа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84