• Ново
Екена Милворк 8В 8 Х 10 ' Л 3-Страничен Чемпрес Endуратан Фау Дрвен Тавански Зрак, Природен Бор

Екена Милворк 8В 8 Х 10 ' Л 3-Страничен Чемпрес Endуратан Фау Дрвен Тавански Зрак, Природен Бор

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Гредите од вештачко дрво нудат можности за дизајн што вистинското дрво не може. Поради својата мала тежина и леснотијата на инсталација, лесно можете да создадете привлечна карактеристика на засводени тавани или обични простори. Прекрасно раскинување долги ходници или отворени концептни распореди. Шупливиот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите сопствени светлосни карактеристики. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за неверојатна шема на решетка или прилагодена бандаж. Греди за поддршка на наметка, покривајќи ги со греди од вештачко дрво за моментален топол и луксузен изглед. Со бескрајни комбинации на ширина, длабочина и висина; постои зрак што одговара на секоја потреба од проектот. Заштедете време и пари со вештачки греди, бидејќи тие не бараат голема работна сила и експертиза, или скапа опрема за инсталирање. Нашите греди можат лесно да се инсталираат КАКО сам проект со стандардни алатки и хардвер. Плус, тие се практично без одржување. За да се подобри целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално ременче од гумен зрак за да го повтори изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Секоја серија е рачно завршена и ќе има различни подтонови и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Изработен од полиуретан со висока густина, исклучително издржлив и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговара на речиси секоја потреба од проектот. Додадете значителна домашна вредност со сите benefitsетски придобивки од вистинското дрво без никакви недостатоци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар

StoneураКамените столбови се првиот избор меѓу градителите и сопствениците на куќи Овие колони од комерц�

DEN 135.20