• Ново
5W 30D 30 H Стандард Тортон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Традиционални Краеви

5W 30D 30 H Стандард Тортон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Традиционални Краеви

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено се користи во декоративни апликации пвц загради може да направи драматична разлика во кујни, бањи, влезови, огниште опкружува, и повеќе. Овој материјал е совршен и за надворешни апликации. Тоа нема да изгние или попуштат и држи силно против природни елементи. Пвц загради може да се користат и за внатрешни и за надворешни проекти. Цврстите пвц загради се совршени за под влезот, тремот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, пвц корбелите траат цел живот. Декоративните пвц корбели и загради доаѓаат во тони различни стилови и многу големини. Произведени со шуплив грб, овие загради и корбели се инсталираат за неколку минути. Рачно собрани и изшкуркани, нашите бели пвц загради пристигнуваат подготвени за сликање.

Карактеристики

Производи во категоријата

3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол
  • Ново
Оценка на клиентот:

3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 2.00
1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 3.00
4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20