• Ново
3W 18D 24 H Стандард Мерцед Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Блок Завршува

3W 18D 24 H Стандард Мерцед Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Блок Завршува

Buyers rating:
DEN 1087.20

Износ

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено се користи во декоративни апликации пвц загради може да направи драматична разлика во кујни, бањи, влезови, огниште опкружува, и повеќе. Овој материјал е совршен и за надворешни апликации. Тоа нема да изгние или попуштат и држи силно против природни елементи. Пвц загради може да се користат и за внатрешни и за надворешни проекти. Цврстите пвц загради се совршени за под влезот, тремот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, пвц корбелите траат цел живот. Декоративните пвц корбели и загради доаѓаат во тони различни стилови и многу големини. Произведени со шуплив грб, овие загради и корбели се инсталираат за неколку минути. Рачно собрани и изшкуркани, нашите бели пвц загради пристигнуваат подготвени за сликање.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Лоера Панел Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Лоера Панел Калапи

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 1919.20