• Ново
Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар 8' Вкупна Висина-Неразделена Цели?

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар

Buyers rating:
DEN 135.20

Износ

Stoneура-Камените столбови се првиот избор меѓу градителите и сопствениците на куќи. Овие колони од комерцијален степен се совршени и за надворешни и за внатрешни апликации и имаат историски точни архитектонски дизајни и пропорции. Произведени од непорозен материјал, colура-Камените столбови се непропустливи за природни елементи како вода, топлина, студ, па дури и инсекти. Отпорен на топлина/вода/студ/инсекти. Камен-како чувство. Носечки, декоративни и пост-завиткани апликации. Историски точни дизајни и сопствени опции на располагање. Лесна Инсталација. Доживотна гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

30W 1 2H 1 2P Класична Полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 1535.84
4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20