• Ново
8 Ж 5 8 П 48 Л Редфорд Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

8 Ж 5 8 П 48 Л Редфорд Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

Buyers rating:
DEN 1919.20

Износ

Сега можете лесно да го вклучите овој традиционален стил на обликување во вашиот надворешен декор со нашата разноврсна пвц облога за трчање. Овој материјал со висока густина е силен, но исто така лесен и лесен за инсталирање. Пвц облогата ја има убавината на традиционалната мелница за дрво, но е непорозна и се спротивставува на штетните ефекти на влагата, лупењето, пукањето и распаѓањето. Долготрајни и се држи до природните елементи. Јасни детали со различни историски и модерни обрасци. Слика со премиум акрилен слој. Лесен и лесен за инсталирање. Надминува смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Направени по нарачка големини и обрасци достапни по барање.

Карактеристики

Производи во категоријата