• Ново
B91xz Излегување Фустани За Женски Женски Летен Фустан Фустан Кратки Ракави V-Вратот Цветни Печати Елегантен Фустан А-Линија Течни Жени Плус Големина Фустани Црна, Го

B91xz Излегување Фустани За Женски Женски Летен Фустан Фустан Кратки Ракави V-Вратот Цветни Печати Елегантен Фустан А-Линија

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Излегување Фустани За Женски Женски Летен Фустан Секси Фустан Кратки Ракави В-Врат Цветен Принт Елегантен Фустан А-Линија Флуигендер : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : лето што добивате : 1 ПАРЧИЊА Материјал За Облекување : 80% Полиестер, 20% Спандекс. Ткаенината е многу удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето. Машинско перење и не е потребно пеглање. Карактеристики : а-линија, ракав За пеперутка, тркалезен врат и лабав фустан во стилот на вклопување и замав, елегантен и трендовски дизајн кој е неопходен за секоја гардероба. Повод : Овој Основен Мини Фустан е среќен за плажа, Вечерни забави, Шопинг, гостин на свадба, Забави, Патувања, семејство и секојдневна облека. Елегантни фустани за женско секојдневно лето. Големина : ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" на сликата пред да нарачате. Внимание : за цветните врвови, "цветниот принт" е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секој врв, но тие се направени од иста ткаенина со шема.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08