• Ново
Долга изолирана парка за женски мраз

Долга изолирана парка за женски мраз

Buyers rating:
DEN 1119.84

Износ

Iceburg Fraser изолирана снежна парка. Одликувајќи се со издржлива ткаенина од обвивка отпорна на вода и синтетичка изолација од мала тежина, оваа парка ќе ве одржи суво и топло во зимски услови. Стилското долго вклопување не само што изгледа одлично, туку и повеќе покрива за да можете да останете подолго. Исто така, ги има сите карактеристики што ви се потребни за да уживате на отворено, вклучувајќи џебови со патенти и изолиран аспиратор. Друга карактеристика мора да има предна патент со 2 Way Center кој ви овозможува да ја отворите јакна од дното за дополнителна подвижност и е одлично да имате кога треба да заземат седиште. Iceburg Fraser Parka изолирана снежна парка. Издржлива облога за отфрлање на вода. Синтична надолу изолација. Долга должина на средниот бут. 2 пат патент. Изолиран аспиратор. Зиперски џебови. Издржлива 240 T поли школка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68