• Ново
Јакна за меурчиња од дабови дабови - Моси дабова земја

Јакна за меурчиња од дабови дабови - Моси дабова земја

Buyers rating:
DEN 767.68

Износ

Дами меурчиња јакна (Моси Оук распадот) е идеална јакна за жената која сака да ги поминува своите утра во шумата и попладневните часови во градот. Оваа јакна е и модерна и функционална, преминувајќи беспрекорно помеѓу овие навидум различни поставки. Се одликува со аспиратор за обложување на Faux-Fur за топлина и розова постава и акценти за стил, и е направен од мека, тивка ткаенина. Внимателно избраната ткаенина ја прави јакната и ветерната и да дише. Оваа зимска јакна за жени е изградена за да ве задржи удобно, топло и скриено во студените температури. Меур за женски јакна, земја за распадот на дабовите : оваа меурска јакна за жени е вистинско функционално зимско парче. Одлично транзициско парче за движење помеѓу дома, шумски предели и град. Направено од ветровито и мек материјал што може да дише. Обезбедува вистинска заштита под тешка временска состојба и подалеку од елементите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68