• Ново
Канада временска опрема женска фау крзно качулка парка

Канада временска опрема женска фау крзно качулка парка

Buyers rating:
DEN 1068.64

Износ

Оваа Канада временска опрема за женски Faux Fur Heritage Hooded Parka е модерна и функционална, со форма на слабеење и доверлива изведба на Weathergear и удобност на топлината, оценета на -15 степени. Отпорен на ветер и вода. Одвојливо крзно од крзно. Одвојлив аспиратор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68