• Ново
О.Г. Plusенски плус големина палто со подножје со аспиратор за крзно од фау

О.Г. Plusенски плус големина палто со подножје со аспиратор за крзно од фау

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Чувајте пријатно и стилски во палтото на Ф.О.Г. Отстранлив аспиратор е исечен со faux крзно за луксузен акцент. Шик начин да останете топло. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Средна тежина. Стојат јака; Отстранлив аспиратор со факс на крзно. Затворање на поштенски патенти. 2 предни џебови. Затегната половината за ласкаво и женско вклопување. Школка и постава : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Ф.О.Г. Пафер палто со ладно крзно исечена аспиратор за жени со плус големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68