• Ново
Време и Тру жени со качулка со мека школка со мека школка

Време и Тру жени со качулка со мека школка со мека школка

Buyers rating:
DEN 2399.84

Износ

Производител : Време и Тру стил Тип : Колекција на меки школки : Време и Тру ракав Должина : Долги ракави Материјал : 100% полиестерска ткаенина Тип : Полиестер Специјалност : Ребрестиот трим SKU : BH5036053 женски меки школки јакна. Худ. Отпорна на вода во средна тежина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68