• Ново
Јакна за меурчиња од дабови дабови - Моси дабова земја

Јакна за меурчиња од дабови дабови - Моси дабова земја

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Јакната на дамите меур е совршена јакна за да ги поминете утра во шумата и попладневните часови во градот. Оваа јакна е и модерна и функционална. Мека тивка ткаенина која е ветровито, дише. Ве одржува пријатно и топло на студените температури. Меур за женски јакна, Моси дабова распадот Земја : женска камо меур јакна е вистинско функционално зимско парче. Витерпорен и мек материјал за дишење што обезбедува вистинска заштита под тешка временска состојба и подалеку од елементите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68