• Ново
Big Chill Women's Women's Plus Size Fau Memory Chevron quilted Maxi Cout со аспиратор за крзно од FAU

Big Chill Women's Women's Plus Size Fau Memory Chevron quilted Maxi Cout со аспиратор за крзно од FAU

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Bign Chill Women's Plus Size Size Quality, Warm and Super мек зимски пафтер е направен од врвен материјал да трае низ многу години носење на ладно време; Останете топло и стилски со оваа прекрасна јакна за подигање и изберете ја бојата што најдобро одговара на вашата уникатна фаукс-меморија за факс. Водоотпорен. Отстранлив аспиратор за крзно од крзно. Прилагодливи странични јазичиња на полите. 41,5 "CBL должина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68