• Ново
Марк Алан женски миди пуфер палто со аспиратор

Марк Алан женски миди пуфер палто со аспиратор

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Стилот и топлината одат рака под рака со шик палто на Марк Алан. Должината на трендот миди ве одржува покриени и стилски. Идеален избор за сезоната. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Овој капут има тенденција да работи мал; Препорачуваме да нарачате една големина нагоре . прикачен аспиратор со влечење. Затворање на поштенски патенти. Две предни џебови. Ватирана шема. Школка, постава и пополнување : 100% најлон. Машина за перење. Увезени. Pomenенски миди со должина од палто со аспиратор од Марк Алан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68