• Ново
Единствени поволни цени, женски качулка, пакуван патент, кратка лесна јакна

Единствени поволни цени, женски качулка, пакуван патент, кратка лесна јакна

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Стенд јака и аспиратор додаваат привлечност и мода на оваа кратка јакна. Ултра лесниот материјал што може да се дише, го прави ова спуштање на палтото поудобно. Ова палто направено од ултра лесни материјали за дишење и на врвот со јака и аспиратор е удобен и стилски начин да се задржи студот. Погодно за пешачење, качување, патување на отворено, спорт или секојдневно носење. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Меѓународна големина - Град на градите - Ширина на рамото - Должина на ракавот - Должина на задниот дел - 39 3/8 15 - 24 - 24 3/8s - 41 3/4 15 1/2 24 - 25 1/4m - - 44 16 1/8 24 3/8 25 5/8 L - 47 1/4 17 3/8- - 24 3/4 26 3/8xl - 50 3 /8 18 1/2 - 25 1/4 27 1/82xl- 53 1/2 20 - 26- - 28 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски качулка со пакувања со кратка лесна јакна 100% најлон. Мала тежина. Еластични манжетни. Поврати нагоре. Наклон џебови. Увезени. Рачно миење ладно, суво чистење. Моделот носи големина XS.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68