• Ново
Пиротекнија Различни-Винил

Пиротекнија Различни-Винил

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Винил лп притискање. Сантијаго, чиле независна издавачка куќа Пиротекнија ја нуди својата втора рата од најиновативните и неортодоксни електронски уметници од чилеанското подземје. Пиротекнија Вол. 2 карактеристики евокативни придонеси ОД ДИЏЕЈ Раф, Гера, Фернанда Arrу, Апоан Брама и Нехуен. Винил лп притискање. Сантијаго, чиле независна издавачка куќа Пиротекнија ја нуди својата втора рата од најиновативните и неортодоксни електронски уметници од чилеанското подземје. Пиротекнија Вол. 2 карактеристики евокативни придонеси ОД ДИЏЕЈ Раф, Гера, Фернанда Arrу, Апоан Брама и Нехуен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Утре Никогаш Не Доаѓа
 • Ново
Оценка на клиентот:

Утре Никогаш Не Доаѓа

180 грама ДвојноЛП Во Ракавот На Гејтфолд, совладан Во Студиото Опатија Роуд! Оваа дефинитивна компилаци�

DEN 3.00
Луј Прима-Најлудиот
 • Ново
Оценка на клиентот:

Луј Прима-Најлудиот

Најлудиот! е албум На Луј Прима, првпат објавен во 1956 година Во него се појавува пејачката Кили Смит со с�

DEN 576.00
Нов Поредок-Конфузија-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Нов Поредок-Конфузија-Винил

Нов ПоредокКонфузија (2020 Ремастер) (ВИНИЛ НОВ)Етикета : Формат На Ворнер Брос : 12 ИНЧЕН Винил Сингл Датум �

DEN 479.84
Грип-Кожа-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Грип-Кожа-Винил

Ограничено издание двојно виолетова боја винил лп притискање со сопствени уметнички дела инсерти Кожа�

DEN 3.33
Чарли Рич-Осамени Викенди-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Чарли Рич-Осамени Викенди-Винил

Осамени Викенди е деби рекорд од 1960 година од легендарниот изведувач на кантри музиката Чарли Рич, пока�

DEN 2.33
Нека Се Тркалаат Добрите Времиња
 • Ново
Оценка на клиентот:

Нека Се Тркалаат Добрите Времиња

Познат како Цитат;Кралот На Џубоксот;, тој беше многу популарен и кај црнобелата публика во подоцнежнит�

DEN 395.52
ПОЛИНИ-Полонези-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

ПОЛИНИ-Полонези-Винил

Во прославата на 40годишното партнерство На Дојче Грамофонс со Маурицио Полини и како признание за него�

DEN 2.33
Лукас Видал-Карма-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Лукас Видал-Карма-Винил

Винил лп притискање 2020 ослободување Лукас Видал е шпански композитор кој е најпознат по оценки Како Што

DEN 239.84
Баси Во Лондон
 • Ново
Оценка на клиентот:

Баси Во Лондон

Одличен концерт на Бендот Баси снимен во ЖИВО летото 1956 година во Гетеборг, Шведска Делот заhyам, со одли�

DEN 3.33
Гого Пингвин-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Гого Пингвин-Винил

Гого пингвин инструменталното трио Од Манчестер, Англија составено Од Крис Илингворт, Роб Тарнер и Ник �

DEN 1.67
Годет-III-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Годет-III-Винил

Со "III", гитаристот и водач На бендот Годрикез го потпишува последниот LP во оваа Трилогија Годет, означув�

DEN 576.00
Алберт Ајлер-Пророштво-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Алберт Ајлер-Пророштво-Винил

ЕСПДиск претстави преиздавање На Пророштвото На Алберт Ајлерс, првично објавено во 1975 година Снимен на

DEN 271.84
Секој 1 Е победник
 • Ново
Оценка на клиентот:

Секој 1 Е победник

Не Е Познато Ограничен 180гм аудиофил винил лп притискање "Секој 1 Е Победник", скапоцен Камен На Душата по

DEN 1.67
Сонце Ра-Астро Црно-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Сонце Ра-Астро Црно-Винил

Еден од неколкуте албуми Сун Ра објавен на легендарниот Импулс! етикета Во раните 70ти, Астро Блек дава с�

DEN 0.33
Васафири-Клерлајт-Винил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Васафири-Клерлајт-Винил

Групата Џез фузија Васафири, а тоа е резултат на деби албумот Во 2022 Година Клерлајт, започна со сеќавање

DEN 3.33