• Ново
Длабоко Црвени Марки Самовила Време Надвор Гума Држат Печат

Длабоко Црвени Марки Самовила Време Надвор Гума Држат Печат

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Длабоко Црвени Марки Самовила Време Надвор Гума Печат Печат Дизајн Големина : 2.1 х 3 инчи. Длабоко гравирана црвена гума монтирана на сива пена.Фантастичен трансфер на мастило и убаво детални впечатоци.Исклучително издржлив и безбеден за е со какви било мастила за изработка.Подготвени за е со вашите акрилни блокови за печат (не се вклучени).Картичката за малопродажен пакет е поли-обложена картичка за складирање печат. Длабоко Црвените Печати се направени со комерцијална мешавина од природна гума за џвакање со висок степен, црвена гума. Нашите гумени печати за прицврстување се монтирани на сива пена од 1/8 инчи, подготвена за е со вашите акрилни блокови за печат или платформа за печат. Тие обезбедуваат извонреден пренос на мастило за да добиете одлични впечатоци. Печат на специјализирани хартии, дрво, стакло, метал, ткаенина и врежана глина или кадифе. Е Длабоко Црвени Марки за изработка на накит, рачно изработени подароци, персонализирани картички, страници за списанија, домашен декор и уметнички проекти за мешани медиуми. Се започнува со печат! Длабоко Црвени Марки ОД ЈПС Дигитал Доо Големина На Дизајн На Печат : 2,1 х 3 инчи. Длабоко врежана природна црвена гума прикачена на пена за прицврстување. Фино детални дизајни, е со сите акрилни печат блокови (не се вклучени). Одличен пренос на мастило на сите површини, безбеден за е со сите мастила за изработка. Поли-обложениот пакет може да биде ед како картичка за складирање на печат. Се започнува со печат! Длабоко Црвени Марки А.

Карактеристики

Производи во категоријата

ЛЛ Е: Забавни Животни
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЛ Е: Забавни Животни

Нашиот Печат со Мастило содржи 18 печати од дрво и коцка со мастило безбедна за деца, сите спакувани во пр

DEN 207.84
Licenter lices stamper на ролери за свињи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Licenter lices stamper на ролери за свињи

Вашето дете може да украси скоро сè со својот омилен лик со набавка на лиценциран стампер на ролери на Pep

DEN 191.84
Брат Печат Стартер Комплет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Брат Печат Стартер Комплет-

Овој комплет има се што ви треба за да создадете единствени јасни марки! Овој пакет од 7х8, 5х1, 25 инчи содр�

DEN 1.33