• Ново
Датиран Материјал Отворете Веднаш Писмо Пошта Само-Мастило Гумени Печат Мастило Печат За Бизнис Канцеларија-Розова Мастило-Мали

Датиран Материјал Отворете Веднаш Писмо Пошта Само-Мастило Гумени Печат Мастило Печат За Бизнис Канцеларија-Розова Мастило-Мали

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Забавете и занаетчиството со овој шармантен гумен печат со само-мастило од Шмркање мрзливост. Дизајнот на печат прикажани карактеристики длабоко гравирана гума за одлична јасност.Печатот вклучува сопствена подлога за мастило во бојата наведена за се-во-едно решение. Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. Наведената големина се однесува на најдолгата страна на дизајнот на печатот.Користете за печат хартија, папки, картички, обвивка за подароци, списанија, планери и многу повеќе. Користете сами или комбинирајте со други печати За Мрзливост.Секој печат вклучува капак за заштита на печатот и продолжување на животниот век на неговата подлога за мастило. Подлогата за мастило на печатот може лесно да се отстрани за повторно да се потпише за да се прошири корисноста на печатот.Материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект За да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. Продадени Поединечно. САМО-МАСТИЛО ГУМЕН ПЕЧАТ-печатната слика е приближно 1,5" х 0,55" (38мм Х 14мм) во големина и има длабоко гравирана гума за одлична јасност. САМОСТОЈНА ПОГОДНОСТ И ЗАБАВА-печатот вклучува сопствена подлога за мастило во бојата наведена за се-во-едно решение . Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. ЗАБАВИ И ПЕЧАТ-Користете за печат хартија, папки, картички, подарок заврши, списанија, планери, и повеќе. Користете сами или комбинирајте со други печати За Мрзливост. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен од многу цврста пластика. Подлогата за мастило на печатот може лесно да се отстрани за повторно да се потпише за да се прошири корисноста на печатот. Продадени поединечно. ИЗРАБОТЕНИ ВО САД-материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја

Описпечатете слоеви на боја за да создадете блескави дрвја за сите сезони со овие јасни печати за дизај�

DEN 2.00
Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува

Пени црнодрво монтирани гумени марки Пени црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со по�

DEN 1.67
Дизајнерски фолии розов удар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнерски фолии розов удар

Дизајнер фолии розов удар Инстант Блинг! Користете лице нагоре со двострани лепила за инстант резултат�

DEN 2.67