• Ново
Премиум комплетен комплет за сопирачките

Премиум комплетен комплет за сопирачките

Buyers rating:
DEN 1018.40

Износ

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси. VGX Premium Комплетен комплет за сопирачки : Тивка, чиста и долготрајна изведба. Владата во согласност со керамички формула 2025. Ги исполнува или ги надминува барањата за перформанси на ОЕ. Fitment : Mazda : MX-5 Miata (06-16) R.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бекарнли 101- топка зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 101- топка зглоб

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција...

DEN 4753.44