• Ново
Комплет за филтрирање За Ајкула Јонфле Дуоклеан Ултра-Лесен Безжичен Стап Вакуум АКО Иц Серија, XPREMF & XPSTMF Замена

Комплет за филтрирање За Ајкула Јонфле Дуоклеан Ултра-Лесен Безжичен Стап Вакуум АКО Иц Серија, XPREMF & XPSTMF Замена

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

КОМПЛЕТОТ За Филтри ЗА HQRP вклучува И Предмоторни Филтри и Филтер За Филц По Моторот За Ајкулата Јонфлекс Дуоклеан Ултра-Лесен Безжичен Стап Вакууми АКО200 IF250 IC205 Серија. Пакетот содржи : 2 рамка за филц за филц пред мотор, 2 филтри за пена и 2 филтри за филц по моторот. Предмоторните филтри (пена и филц) го чистат воздухот пред да стигне до моторот. Филтерот за издувни гасови по моторот заробува прашина и алергени што се собираат за време на чистењето. Го чисти воздухот што излегува од машината. Сите филтри се перат и еднократно. Миење раце само со вода. Целосно исушете го воздухот пред повторно инсталирање (најмалку 24 часа). За најдобри перформанси на вашата правосмукалка, препорачуваме менување филтри на секои 3 до 6 месеци во зависност од употребата. Заменува делови # XPREMF100 . Вклучува 2 Филц + 2х Пена Предмоторни Филтри и 2 Филтри За Филц По Моторот;. Одговара Ајкула Јонфлекс Дуоклеан Бежичен Ултра-Лесни Вакууми АКО200 ИФ250 ИЦ205 Серија; Заменува Делови # XPSTMF100 . Перење И Еднократно; Препорачајте менувајте ги филтрите за пена / филц на секои 3 месеци;. 2 недели ГАРАНЦИЈА за замена на ДОА!.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00