• Ново
Највисокиот Елф Во Светот Црвена Машка Маица Смешни Идеи За Празнични Подароци

Највисокиот Елф Во Светот Црвена Машка Маица Смешни Идеи За Празнични Подароци

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Барате Божиќна графичка маица за себе или за вашите пријатели и семејство? Овој производ е совршен за празничен подарок за секого и исто така совршен за Вашата Божиќна забава. Побрзајте и нарачајте ја оваа симпатична Божиќна Графичка печатена маичка за вратот на екипажот со кратки ракави денес!. Изработен од 100% памук со прстен, висок квалитет, лесен материјал измиен соzим, унисекс големина, 1 маица по нарачка. Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења. Измијте внатре во ладна вода, Се препорачува сушење На Природен воздух, мастило за печатење на база на вода, еколошки квалитет што обезбедува безбедност, висок квалитет. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може малку да се разликуваат од фотографиите. ВАЖНА ПОРАКА ОД 365 ПЕЧАТЕЊЕ АД : 365 Печатење Ад. производите се печатени/дизајнирани/украсени во САД и брод од САД. Ве молиме бидете сигурни дека ќе купите автентичен производ од продавачот 365 Печатење Ад. * ВНИМАВАЈТЕ на ФАЛСИФИКАТИ * ве Молиме известете ни дали купувате фалсификувани производи со лош квалитет или различни од описите. Изработен од 100% памук со прстен, висок квалитет, лесен материјал измиен соzим, унисекс големина, 1 маица по нарачка. Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења. Измијте внатре во ладна вода, Се препорачува сушење На Природен воздух, мастило за печатење на база на вода, еколошки квалитет што обезбедува безбедност, висок квалитет. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може малку да се разликуваат од фотографиите. ВАЖНА ПОРАКА ОД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ge® -операциран врата од врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ge® -операциран врата од врата

GE 19303 оперирана врата од вратата; оперативна сатенска никел врата од врата; Лесен за инсталирање, не е по�

DEN 479.84