• Ново
Дома Динами Капри Хевен Машината за пена за пена за пена, светло сива, 22 x42

Дома Динами Капри Хевен Машината за пена за пена за пена, светло сива, 22 x42

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Донесете ја крајната удобност во вашата бања со домот Динамикс Капри Хевен Бања Мат. Конструирана од кадифен мемориски пена, оваа ултра апсорбирана бања ќе понуди утеха за голите нозе. Одликувајќи се со дијамантски дизајн кој нуди луксузен и резолутен изглед кој лесно ќе се координира со постојниот декор. Поддршката што не се лизга му помага на душекот да остане на место, а истовремено ги одржува и вашите подови суви. Оваа издржлива матка за бања е лесен за чистење и машинско перење за лесна грижа. Изгледот на резолуцијата : Мат со бања Capri Haven има дијамантски дизајн кој нуди луксузен, резолутен изглед кој поканува спа-поглед во вашата бања . Ултра абсорбента : Конструиран од кадифен и ултра апсорбирана мемориска пена што е кадифен и ја апсорбира водата брзо Вашиот подот се суши и ги штити вашите подови . Совршено е да се користи во кој било простор : Овие душеци за бања се разноврсни и можат да се користат во која било просторија. Користете го овој душек во вашата бања, просторија за кал, кујна или просторија за перење . Поддршка за не лизгање : Подобрена со отпорна на лизгање, му помага на душекот да остане цврсто на место за безбедна површина додека го одржувате подот сув . машината што може да се пее : Машината што може да се пее : Машинско миење топло. Не бели. Тргнете ја сувата ниска топлина. Може да се бара истегнување и преобликување при отстранување од фен.

Карактеристики

Производи во категоријата

ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х
  • Ново
Оценка на клиентот:

ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х

Најдобар Избор за Лента За Скали и Апликации со 4 Врски!Краевите на Прачката за самоподмачкување, самоза

DEN 3.33
Мид Травелвју Двоглед-10х25
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мид Травелвју Двоглед-10х25

ME125001 Mead 10x25 Travel View Двоглед (Црна) Леќа Clotneck Прерамки Носење Case Limited Доживотна Гаранција Висококвалитетни

DEN 3.33
Карсон-Делоса Права Граница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карсон-Делоса Права Граница

Нагласете ја темата во училницата или разубавете обична огласна табла со шарени "Од Овој Збор" граници...

DEN 175.84
Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион
  • Ново
Оценка на клиентот:

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Ог

DEN 1.67
Мармонт Хил Мх-Диалц-80-Вфп-24 24
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мармонт Хил Мх-Диалц-80-Вфп-24 24

Карактеристики : карактеристики На Печатење вкусен предмет и ќе биде прекрасно надополнување на речиси

DEN 1.00