• Ново
Оригинали на Ханес Оригинали со лесна кошула со качулка со јака Хенли, големини S-3XL

Оригинали на Ханес Оригинали со лесна кошула со качулка со јака Хенли, големини S-3XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Сигурно ќе бидете ваш нов, памук Худи Худи на Ханес Оригиналс ги проверува сите кутии. Изработено со памук одгледуван во САД, оваа супер-мека худи во стилот на Хенли ве одржува да изгледате и да се чувствувате добро. Плакетата со три копчиња, прицврстениот аспиратор и пространиот џеб од кенгур прават функционален и трендовски стил. Тоа е зделка за активности на отворено или ден на враќање и релаксирање во затворено. Рок го соло или под вашата најдобра јакна за поп стил и додаде топлина. Не можете да тргнете наопаку со оригиналите на Ханес. Материјал : 100% памук; Хедерски бои : мешавина од памук/полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : Хенли деколте со плоча со три копчиња; прикачен аспиратор со влечење; мекост слична на облак; лесен. Машка лесна Хенли Худи од Ханес.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84