• Ново
Примарно злато Карат жолто злато 8x овална кубна цирконија и дијамантски прстен

Примарно злато Карат жолто злато 8x овална кубна цирконија и дијамантски прстен

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Одликувајќи се со зачудувачки 8x6mm овален кубни цирконија камен заедно со трио на Si2/SI3 јасност пенливи страни на акцентирани страни на дијаманти, овој прстен сигурно ќе додаде допир на софистицираност и сјај на вашиот изглед. Crafted from 14 karat yellow gold this ring is available in finger size 6.Metal Weight : 4.70 grams Jewelry Type : Fine Ring Style : CZ and Diamond Ring Gender : Women's Metal : Gold Gold Karat : 14 Karat Metal Color : Yellow Band Width : 2mm Ring Size : 6 Stone Details : Тип : Кубни циркониабирстони месец : Април Колор : Whitecut : Face Ted Shape : Ovalsize : 8mm x 6mmquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Јасност : Si2/Si3 Color : G-Icut : Face Ted Shape : Roundsize : 1.5mmweightion : Во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Соединетите Држави 14 Карат жолто злато, кубна цирконија, дијамант.

Карактеристики

Производи во категоријата

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка

Прилагодената Шипка За Предење Окума ПЧ е силна, но сепак лесна прачка инспирирана од Автопатот На Брег�

DEN 2989.60
Кулкор Краток Ракав Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кулкор Краток Ракав Дуксер

88% полиестер / 12% Еластан Кулкор со технологија за обезбедување боја која помага да се спречи миграцијат�

DEN 800.00
Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба,

карактеристики : најлон ентериер за цврстина, но сепак флексибилен Употреба На температури ДО 450 F, избе�

DEN 0.33
Цвет-Паттерб-плус телефонска кутија ЗА ЛГ К За Жени Мажи Подароци, Мек Силиконски Стил Отпорен На Удари-Цвет-Паттерб-Плус Футрола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цвет-Паттерб-плус телефонска кутија ЗА ЛГ К За Жени Мажи Подароци, Мек Силиконски Стил Отпорен На Удари-Цвет-Паттерб-Плус Футрола

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 239.04
Акме Мебел Карго Масичка За Кафе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акме Мебел Карго Масичка За Кафе

Стил и складирање сите во едно, Масичката За Товар За Мебел Акме Е исклучителен начин да ја направите ва�

DEN 1.33
Момени Лукс Анадолија Област Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момени Лукс Анадолија Област Килим

Луксузна колекција и во стил и во текстура, Лукс користи палета богата со сиви и сребрени нијанси истакн

DEN 840.00