• Ново
College Collection omensенски starвездени пета за мачиња со две тони пумпи за отворено пети

College Collection omensенски starвездени пета за мачиња со две тони пумпи за отворено пети

Buyers rating:
DEN 551.36

Износ

Петицата „Старлинг маче“ од колекцијата на stourney ќе ве остави да се чувствувате најдобро, благодарение на деталите за лакот. Нивната луксузна веганска кожа, детали со два тона, дизајн на странични ленти за ленти и отворен плоштад пети ќе ви го дадат тој стил за да ве задржат во новите. Давајќи ви малку дополнителен допир, нивното затворено затворање и лизгање на нозете ќе ги чувствуваат нозете поудобно од која било друга пета. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карл Флекси Камера
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карл Флекси Камера

ПОТЧИНЕТИТЕ СЕ ВРАТИЈА И ПОПОДГОТВЕНИ ОД КОГА БИЛО ДА МУ СЛУЖАТ НА СВОЈОТ СЛЕДЕН ЛИДЕР Секогаш барајќи �

DEN 1584.00