• Ново
Комплет за ланец за тајминг компатибилен со 2000- Форд круна Викторија 8cyl 4.6L

Комплет за ланец за тајминг компатибилен со 2000- Форд круна Викторија 8cyl 4.6L

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Специфит на производи : Директен фитквантност Продадена : Kitinter Change Дел Број : 90387 SGXWarranty : 1-годишна неограничена гаранција за гаранција за време За вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compatibalate со следниве возила : Ford2008, 2010-2011 Crown Victoria Base2002-2003 Crown Victoria LWB мотор Вин : 9, природно аспириран, SOHC, CNG, 4-DOOR, SEDAN2002-2003 Crown Victoria LWB мотор VIN : W, природно аспириран, SOHC, гас, 4-врата, Sedan2004 Crown Victoria LX Sport Engine Vin : 9, природно аспириран, SOHC, CNG, 4-врата, Sedan2004-2006 Crown Victoria LX Sport Mone, Vin : W, W, W, Nature Aspirated , SOHC, гас, 4-врата, Sedan2000-2003, 2005 Crown Victoria S Engine Vin : 9, природно аспириран, SOHC, CNG, 4-врата, Sedan2000-2003, 2005 Crown Victoria S Engine Vin : W, природно аспириран, SOHC , Гас, 4-врата, седан2005 круна Викторија Специјална издание мотор Вин : 9, природно аспириран, SOHC, CNG, 4-врата, SEDAN2005 Crown Victoria Special Edition Engine Vin : W, природно аспириран, SOHC, GAS, 4-DOOR, SEDAN2000 -2005 Круна Викторија (подмодел : база, LX, полициски пресретнувач) мотор Вин : 9, природно аспириран, SOHC, CNG, 4-врата, Sedan2000-2007 Crown Victoria (подмодел : Base, LX, полициски пресретнувач) мотор Vin : W, Природно аспириран, SOHC, гас, 4-врата, Sedan2006-2007 Круна Викторија (подмодел : база, LX) мотор VIN : V, природно аспириран, SOHC, Flex, 4-Door, Sedan2008-2009 Crown Victoria (подмодел : Fleet, LWB .

Карактеристики

Производи во категоријата

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата Склоповите

DEN 4216.32