• Ново
Шумарство Сеча Дрвосечач Камион Возач Маица

Шумарство Сеча Дрвосечач Камион Возач Маица

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Направете смела изјава со оваа хумористична маица! Одликувајќи се со класичен камион за сеча со дрска фраза " имам дрво", оваа кошула е совршена за секој ентузијаст за камиони или дрвосечач на тренинг. Направена од мек и издржлив памук, оваа кошула е удобна за носење цел ден и брзо ќе стане главен производ во вашата гардероба. Без разлика дали сте на работа или само ја покажувате вашата љубов кон сите работи камиони, оваа кошула сигурно ќе ве забележи. * 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) * средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)) * Класично вклопување * етикета за солза * Работи точно на големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Свети Патрик Ден Блузи Среќа Детелина Маица Жени Шамроки Графички Кошули Гноми Печати Празник Дуксер Раглан Блузи Облека Ретро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свети Патрик Ден Блузи Среќа Детелина Маица Жени Шамроки Графички Кошули Гноми Печати Празник Дуксер Раглан Блузи Облека Ретро

Добар Избор За Семејства, Пријатели, Пријатели Девојки, Идеален За Спортска И Рекреативна Облека На Отв�

DEN 303.84
Непријатни Стилови Фламинго Загатка за Свесност За Аутизам Аутизам Кошула За Мали Деца Кошули За Свесност За Аутизам Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непријатни Стилови Фламинго Загатка за Свесност За Аутизам Аутизам Кошула За Мали Деца Кошули За Свесност За Аутизам Подароци

Покажете ја вашата поддршка и подигнете ја свеста за Аутизмот носејќи Ја Оваа Маичка Со Загатки Од Флам�

DEN 255.20
Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето

парови новогодишни кошули симпатични велигденски кошули за жени новогодишна кошула жени велигденски п

DEN 3.00
Графичка Америка смешна празнична празнична Божиќна понуда Непослушен и го знам тоа и вреди да се направи женска графичка маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Графичка Америка смешна празнична празнична Божиќна понуда Непослушен и го знам тоа и вреди да се направи женска графичка маица

Покажете ја вашата празнична страна со оваа непослушна и ја знам и вреди да се тематски женски графички

DEN 2.00