• Ново
Фетерналвенските Врвови Резервирани Печатени Ракави Со Три четвртини Од Вратот Плисирана Маица женски кошули

Фетерналвенските Врвови Резервирани Печатени Ракави Со Три четвртини Од Вратот Плисирана Маица женски кошули

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Женски Врвови Резервирани Печатени В-Вратот Три четвртини Ракави Плисирана Маица Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S96cm/37.80"40cm/15.75"41cm/16.14"63cm/24.80"M101cm/39.76"41cm/16.14"42cm/16.54"65cm/25.59"L106cm/41.73"42cm/16.54"43cm/16.93"67cm/26.38"XL112cm/44.09"43cm/16.93"44cm/17.32"69cm/27.17"XXL119cm/46.85"44cm/17.32"45cm/17.72"71cm/27.95"XXXL126cm/49.61"45cm/17.72"46cm/18.11"73cm/28.74"XXXXL133cm/52.36"46cm/18.11"47cm/18.50"75cm/29.53"XXXXXL140cm/55.12"47cm/18.50"48cm/18.90"77cm/30.31" ракавите Од Три четвртини се грациозни, елегантни и соодветни за лето или fall. Машинско перење/миење раце во ладна вода, сушење на линија и пеглање на тивок оган за мазни брчки. Овој женски секојдневен летен врв е изработен од шуплива ткаенина, удобен и мек, дише, но не гледа, лесен и пријателски за кожата,особено погоден за жешкото лето, задолжителен за вашиот плакар. Овој женски фустан со ракави 3/4, совршен за спарување со тексас шорцеви, фармерки и здолништа за да создадете новина, носејќи го вие сте највпечатливото присуство во толпата. И тоа е соодветно за одмор, работна канцеларија, забава, одмор, дом, плажа или друга пригода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Не Твојата Маица За Вештерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не Твојата Маица За Вештерки

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со стил со оваа смешна не вашата графичка маичка За Вештерки Насмејте

DEN 271.84
Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот

жени нејасни дуксери пуловер од руно дуксери женски руно јакна со џебови да ладно сум секогаш ладен дук�

DEN 271.84
Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67