• Ново
Royallove Дами Лабава Повик Три четвртини Ракави V-вратот Чипка Цветни Печати Маица Врвот

Royallove Дами Лабава Повик Три четвртини Ракави V-вратот Чипка Цветни Печати Маица Врвот

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Големина : С Биста : 94см/37.01" Ракав : 41.5 см/16.34" Рамо : 38.5 см/15.16" Должина : 69см/27.17"Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 42см/16.54" Рамо : 40см/15.75" Должина : 70см/27.56"Големина : Л биста : 106см/41,73" ракав : 42,5 см/16,73" рамо : 41,5 см/16,34" должина : 71см/27,95"големина : Xl Биста : 112см/44,09" ракав : 43см/16,93" рамо : 43см/16,93" должина : 72см/28,35"големина : xxl Биста : 118cm/46.46" Ракав : 43.5 cm/17.13" Рамо : 44.5 cm/17.52" должина : 73cm/28.74"Големина : Xxxl биста : 124cm/48.82" ракав : 44cm/17.32" рамо : 46cm/18.11" должина : 74cm/29.13"Ве Молиме Имајте Предвид детали Големина се разликуваат меѓу различни бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Што добивате : 1xwomens Top Length : Редовна Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Стил : Темперамент Патувањекако да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Линиски Сув Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал : Полиестерфит : одговара на големината 95% Полиестер,5% Спандекс. Увезени. Висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67
Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] : Нархб�

DEN 1.00
Сдјма Машки Опуштено Вклопување Во Тешка Категорија Кратки Ракави Обични Модни Кружни Вратот Пуловер Простор Планета Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сдјма Машки Опуштено Вклопување Во Тешка Категорија Кратки Ракави Обични Модни Кружни Вратот Пуловер Простор Планета Печатење

Мажи Обични Божиќ Лак Јазол Чувство На Атмосфера 3д Дигитално Печатење Пуловер Круг Вратот Краток Ракав

DEN 0.67