• Ново
Велигден Слободно Време Улична Облека Маица За Мажи Жени Зајаче 3д Печатење Врвот, Дете, #06

Велигден Слободно Време Улична Облека Маица За Мажи Жени Зајаче 3д Печатење Врвот, Дете, 06

Buyers rating:
DEN 335.68

Износ

Летни Маици Врвови За Печатење Секојдневна Облека За Возрасни И Деца. Материјал : Полиестер. Облик на деколте : кружен врат. Должина на ракавот : краток ракав. Големина : Дете-70смВозрасни-6ХЛ. Одговараат за деца и Возрасни. Применлива Сцена : Дневно, Спорт, Дома, Патување и др. Забелешка : . Ве молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку што е во реалниот живот. Мек и удобен материјал. Креативни печатени обрасци. изработени од полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67