• Ново
Строген Женски Пуловер Дуксери Врвови Печатење Букви Секојдневно Копче Надолу Џебни Дуксери со Долги Ракави преголеми маици за жени

Строген Женски Пуловер Дуксери Врвови Печатење Букви Секојдневно Копче Надолу Џебни Дуксери со Долги Ракави преголеми маици

Buyers rating:
DEN 199.04

Износ

Женски Пуловер Дуксери Блузи Буква Печатење Повик Копче Надолу Долг Ракав Џеб Дуксери Карактеристики : 1.Модни женски врвови. дизајнот ве прави попривлечни. 2.Материјал : Летните Врвови се изработени од Полиестер, мала тежина, висококвалитетен материјал, растеглив, мек. 3.Карактеристика : дизајнот на кошулите со долг ракав, пролетни есенски маици за жени, маици за печатење, кошули со кратки ракави, кошули со тркалезен врат. 4. блузи, основни маички кошули е одлично со фармерки, тексас панталони, ,здолништа, високи половини шорцеви или хеланки. 5.Удобно доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67