• Ново
Ројалов Женски Летни Врвови V Вратот Градиент Печатење Маици Кошула Со Кратки Ракави Обична Страна Сплит Туника Врв

Ројалов Женски Летни Врвови V Вратот Градиент Печатење Маици Кошула Со Кратки Ракави Обична Страна Сплит Туника Врв

Buyers rating:
DEN 255.68

Износ

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 66cm/25.98"Големина : М Биста : 102cm/40.16" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 67cm/26.38"Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" ракав : 25см/9.84" должина : 68см/26.77"големина : xl Биста : 114см/44.88" рамо : 44см/17.32" ракав : 26см/10.24" должина : 69см/27.17"големина : xxl биста : 120см/47,24" рамо : 45см/17,72" ракав : 27см/10,63" должина : 70см/27,56"големина : хххл Биста : 126см/49,61" Рамо : 46см/18,11" ракав : 28см/11,02" Должина : 71см/27,95"Табела Со Големина : Пакетот вклучува : 1 Компјутер За Да дозволите мала разлика од 1-3 см поради Рачно мерење. ви благодариме за вашето разбирање ! (1 инч = 2,54 см)Тип На Шема : печатење јака : v-вратот2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне пол : женски материјал : полиестератензија плз : ако вашето тело не е потколеница, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден! Карактеристики : Стил : мода,casual3.It изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожа1.Модниот дизајн ве прави попривлечни должина на ракавот : Краток ракав 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише. Моден Дизајн. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33
Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот

жени нејасни дуксери пуловер од руно дуксери женски руно јакна со џебови да ладно сум секогаш ладен дук�

DEN 271.84
Не Твојата Маица За Вештерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не Твојата Маица За Вештерки

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со стил со оваа смешна не вашата графичка маичка За Вештерки Насмејте

DEN 271.84