• Ново
Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци

Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Сега, обожавателите На Дизни Јуниор можат да му дадат повик На Мики Маус и да ги стават Своите Забавни авантури во полн ек со Комуникаторот На Мики Маус Забавна Куќа! Овој симпатичен комуникатор за светлина и звуци е дизајниран со иконските уши На Мики Маус и има леќест Смешен екран на лицето што светнува! На пат кон нивната имагинативна авантура, децата ќе сакаат да го користат комуникаторот за да разговараат со Мики Маус! Притиснете го копчето на страна за да ги активирате светлата, звуците и фразите на Мики Маус. Комуникаторот дури и слајдови отворени! Децата можат да го лизгаат комуникаторот отворен за продолжена верзија и да го притиснат копчето за дополнителни забавни звуци и фрази! Идеален за мали раце и голема имагинација, Комуникаторот На Мики Маус Е одличен за забава во движење! Потребни се 3 x AG13 батерии (вклучени). Возраст 3+ Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, Смешниот Комуникатор На Дизни Јуниор Мики Маус прави прекрасно изненадување!. Се одликува со леќест Смешен екран на лицето. Притиснете го копчето на страна за да ги активирате светлата, звуците и фразите на Мики Маус. Комуникаторот слајдови отворени за продолжена игра и вклучува дополнителни забавни звуци и фрази!. Одлично за забава во движење!. Потребни се 3 x AG13 батерии (вклучени). Возраст 3+.

Карактеристики

Производи во категоријата

Отворање на колаж со фотографии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отворање на колаж со фотографии

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи...

DEN 3.33