• Ново
Тенкови Врвови за Жени под 5 долари, Женски Прашка Цврсти Резервоари Тенок Одговара Без Ракави Летна Секојдневна Блуза Црна XL

Тенкови Врвови за Жени под 5 долари, Женски Прашка Цврсти Резервоари Тенок Одговара Без Ракави Летна Секојдневна Блуза Црна

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Женски Прашка Цврсти Резервоари Тенок Одговара Без Ракави Лето Обична Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето Пол : Жени Повод : Секојдневен, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, модна должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ШТО добивате : 1 парчиња Женски Врвови ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината : Големината На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76-84см/29.92-33.07 "Должина : 54см/21.26". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80-88см/31.50-34.65 "Должина : 55см/21.65". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 84-92см/33.07-36.22 "Должина : 56см/22.05". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 88-96см/34.65-37.80 "Должина : 57см/22.44" Тенкови Врвови За Жени под 5 5. Жените Врвови Дозвола под 5 5. Жените Плус Големина Дозвола 5 5. Блузи за Жени Дозвола 5 5. Жените Дозвола под 1 10. Жените Врвот. Женски Кошули 5 5.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00