• Ново
Екена Милворк 10W 10 H 14 ' L 3-Страничен Груб Кедар Endуратан Фау Дрво Греда, Премиум Махагони

Екена Милворк 10W 10 H 14 ' L 3-Страничен Груб Кедар Endуратан Фау Дрво Греда, Премиум Махагони

Buyers rating:
DEN 1919.20

Износ

Нашите греди од вештачко дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентичната дрва во дел од трошоците и времето на инсталација. Овие специјализирани рачно завршени, лесни полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таван, ѕид или врата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива за тешко наоѓање вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди можат да се пофалат со длабоки, детални текстури на дрво обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршетоци нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на висока класа, по прифатлива цена. Гредите од вештачко дрво нудат можности за дизајн што вистинското дрво не може. Поради својата мала тежина и леснотијата на инсталација, лесно можете да создадете привлечна карактеристика на засводени тавани или обични простори. Прекрасно раскинување долги ходници или отворени концептни распореди. Шупливиот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите сопствени светлосни карактеристики. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за неверојатна шема на решетка или прилагодена бандаж. Греди за поддршка на наметка, покривајќи ги со греди од вештачко дрво за моментален топол и луксузен изглед. Со бескрајни комбинации на ширина, длабочина и висина; постои зрак што одговара на секоја потреба од проектот. Заштедете време и пари со вештачки греди, бидејќи тие не бараат голема работна сила и експертиза, или скапа опрема за инсталирање. Нашите греди можат лесно да се инсталираат КАКО сам проект со стандардни алатки и хардвер. Плус, тие се практично без одржување. За да се подобри целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално ременче од гумен зрак за да го повтори изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Секоја серија е рачно завршена и ќе има различни подтонови и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Изработен од полиуретан со висока густина, исклучително издржлив и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговара на речиси секоја потреба од проектот. Додадете значителна домашна вредност со сите benefitsетски придобивки од вистинското дрво без никакви недостатоци.

Карактеристики

Производи во категоријата

7 8 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Артис Панел Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

7 8 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Артис Панел Калапи

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 1.00
4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20
30W 1 2H 1 2P Класична Полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 1535.84