• Ново
Грда кафе кафе - мемфис блуз, мелено кафе, средно печено, 12oz

Грда кафе кафе - мемфис блуз, мелено кафе, средно печено, 12oz

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Блуз Часер. Оваа средна мешавина од печење може да се пофали со жива арома и мазно тело со светли претерани. Неговата живописна личност се позајмува на блуз -музичарите за да ги задржи (и целата толпа!) Се движат сè додека не излезе сонцето. Белешки за дегустација : Совети за пушачки бадем. Блуз Часер. Целосно тело и живо. Локално печено, свежо кафе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кафе Алтура, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафе Алтура, Оз

КАФЕ АЛТУРА, ТЕМНО ПЕЧЕНО МЕЛЕНО БЕЗКОФЕИНСКО ОРГАНСКО Е ОРИГИНАЛНОТО ОРГАНСКО КАФЕ ОРГАНСКО, А ИСТО ТА

DEN 0.33