• Ново
Dunkin 'Donuts оригинално мешавина кафе, калај од 12 унци

Dunkin 'Donuts оригинално мешавина кафе, калај од 12 унци

Buyers rating:
DEN 287.52

Износ

„Оваа сезона за забавни собири, снегулки џемпери и вкусно кафе на Данкин. Оригиналната мешавина е кафето што ги направи славните на Данкин Донус, во кој има богат, мазен вкус неспоредлив од другите. Оваа сезона на празници, третирајте го вашето семејство и пријатели со потписот вкус дома. Биди весела! 100% Премиум Арабика кафе. Пробајте го топло или ладен.

Карактеристики

Производи во категоријата