• Ново
Без граници Јуниори отворени фустан од чипка

Без граници Јуниори отворени фустан од чипка

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Посебно шик, дружете се во фустан од кошула без граници за изглед што ве одржува на точка за секоја пригода. Ветровито и лесен, овој фустан располага со пријатна дизајн без ракави, флерт отворен бек. Облечете го со вашите омилени блок-потпетици или чувајте низок профил во сандали со лизгање. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10'''and носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : Силуета со маица; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер; копчето предно. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од точка; Врзана половината; Пресечен назад со чипка. Фустан со кошула за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главни сини тропски внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Главни сини тропски внатре.

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за

DEN 1.00
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33