• Ново
Сирена Надвор Од должност Унисе Маица С-3ХЛ

Сирена Надвор Од должност Унисе Маица С-3ХЛ

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Идеален за спасувачи и оние кои сакаат и се страсни за митски суштества и сирени, кои уживаат на плажа и пливање. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верен на големина Сирена Надвор Должност Унисекс Маица С-3ХЛ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Непријатни Стилови Фламинго Загатка за Свесност За Аутизам Аутизам Кошула За Мали Деца Кошули За Свесност За Аутизам Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непријатни Стилови Фламинго Загатка за Свесност За Аутизам Аутизам Кошула За Мали Деца Кошули За Свесност За Аутизам Подароци

Покажете ја вашата поддршка и подигнете ја свеста за Аутизмот носејќи Ја Оваа Маичка Со Загатки Од Флам�

DEN 255.20
Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето

парови новогодишни кошули симпатични велигденски кошули за жени новогодишна кошула жени велигденски п

DEN 3.00