• Ново
Рачно Изработена Волнена Кафеава Современа Решетка Реверзибилен Марокански Килим

Рачно Изработена Волнена Кафеава Современа Решетка Реверзибилен Марокански Килим

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Подобрете го вашиот внатрешен декор со овој неверојатен Ревидиран Марокански килим Со Рамно Ткаење. Прекрасно рачно изработен од волна, овој килим има дизајн На Решетка Во Кафеава Боја и Слонова Коска што ќе додаде живост и живот во вашиот дом. Реверзибилна рачно изработена квалитетна висина на Купот : 0,25 инчи Стил : Современа Примарна боја : Кафеави Секундарни бои : Материјал од Слонова Коска : Волна Шема : Функција На Решетката : Акутна Големина Без Латекс : 10' х 14'. Реверзибилна, рамна конструкција. 100% Премиум Волна. Елегантен Современ Стил. Зачудувачки Современ Модел. Реверзибилна, рамна конструкција. 100% Премиум Волна. Елегантен Современ Стил. Зачудувачки Современ Модел. Изработени Од ЕОРК Источна Килими, Производители На Парична Казна Килими од 1979 година.

Карактеристики

Производи во категоријата