• Ново
Графичка Америка држава Северна Каролина корени за машка графичка колекција на маици

Графичка Америка држава Северна Каролина корени за машка графичка колекција на маици

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Покажете ги вашите корени со оваа машка графичка графичка машка тематика во Северна Каролина. Одличен дизајн на маица за патување, празници, настани или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон планините во Каролина или дајте му како совршен подарок за роденден, Божиќ или која било прилика. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави момци е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за патувања, празници, настани или дневно носење . Нашата држава инспирирана облека го покажува родниот град на трендовски обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици во Северна Каролина и ја подобруваат вашата гардероба . Класичен, удобен Унисекс вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини Small-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (Спорт Греј ) . печатено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33