• Ново
Летаат Риболов Пред Планински Зајдисонце Маица

Летаат Риболов Пред Планински Зајдисонце Маица

Buyers rating:
DEN 335.68

Износ

Доживејте го одличното на отворено со стил со оваа неверојатна риболовна кошула! Одликувајќи се со мирна сцена на рибар кој ја фрла својата линија во позадина на зајдисонце што го одзема здивот и величествени планини, оваа кошула е совршена за секој ентузијаст за риболов. Направена од мек и лесен материјал, оваа кошула е удобна за носење цел ден и брзо ќе стане главен производ во вашата гардероба. Без разлика дали сте надвор на вода или едноставно уживате во сценографијата, оваа кошула сигурно ќе ве забележи и ќе внесе допир на убавината на природата во вашата гардероба. * 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) * средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)) * Класично вклопување * етикета за солза * Работи точно на големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Не Твојата Маица За Вештерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не Твојата Маица За Вештерки

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со стил со оваа смешна не вашата графичка маичка За Вештерки...

DEN 271.84
Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 2.33