• Ново
Ариста Карат Т.В. Women'sенски бел и сина дијамантска три приврзоци за срце во 10к злато со два тона, 18 “

Ариста Карат Т.В. Women'sенски бел и сина дијамантска три приврзоци за срце во 10к злато со два тона, 18 “

Buyers rating:
DEN 2880.00

Износ

Дајте на секоја облека допир на шармантен стил со овој прекрасен ѓердан и сет на приврзоци. Одликувајќи се со црвено стакло во форма на срце, ѓердан и обетка се изработени од 10 K тон-злато за елегантна софистицираност со 18-инчи. Фенси приврзокот има полиран дизајн. Заврши Родиум и навистина одлична изработка и стилизирање ќе сакате да го носите и да го покажете. Печат на квалитет за да ги обезбедат клиентите дека тие купуваат највисок квалитет на дијамантски стимуланс достапен на пазарот. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и да му бидат надарени на вашата сопруга, девојка, мајка, сестра или вашата пријателка. Ариста 1/5 Карат Т.В. Бела и сина дијамантска женска три приврзоци за срце во 10К злато со два тона, 18 “(I-J, I2-I3). Камен тип-бел и сина дијамант. Дијамантска тежина : 1/5. Квалитет на дијамант : I-J, I2-I3. Дијамант сече : Тркалезна метал : 10к злато. Метална боја : Два тона. Должина на ставка : 18 ”ланец на кабел. Клип : пролетен прстен. Пол : Femaleенски. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ацтеките Печатење Ками Резервоарот Блузи За Жени Гроздобер Западна Графички Ракави Кошула Лето Секси Длабоко V Вратот Синџир
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ацтеките Печатење Ками Резервоарот Блузи За Жени Гроздобер Западна Графички Ракави Кошула Лето Секси Длабоко V Вратот Синџир

Женски ВВратот Лабава Патент Резервоарот Блузи Повик Печатење Без Ракави Блуза ве Молиме проверете Го �

DEN 0.33
Божиќни Женски гроздобер Кардиган Снешко Со Долги Ракави Јакни Од Дедо Мраз За Жени Есенски Лабави Женски Џемпер Кардиган Лесна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Женски гроздобер Кардиган Снешко Со Долги Ракави Јакни Од Дедо Мраз За Жени Есенски Лабави Женски Џемпер Кардиган Лесна

50" ракав : 62см / 24.10"Големина : М Биста : 115см / 45 Предлагаме рачно миење и не белење или користење топла вода.

DEN 396.32
Инспирира и Цут
  • Ново
Оценка на клиентот:

Инспирира и Цут

Совршено купување За Домашен Декор, Канцелариски Декор, Домашна Канцеларија, Простории За Учење, Декор

DEN 3.00