• Ново
Сафавиех Мередит Нараквица Лустерот, Хром

Сафавиех Мередит Нараквица Лустерот, Хром

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Хромирани челични прстени инспирирани од нараквици со алки го привлекуваат окото кон Лустерот Сафавиех МЕРЕДИТ ЛИТ4211А со нивниот прозрачен сјај. Мекото, топло осветлување е обезбедено со пет испакнатини поставени во бели ленени нијанси што дифузираат светлина, а светилките се вклучени за ваша погодност. Дводелен висечки синџир ви дава можност да ја прилагодите висината на прицврстувачот. Димензии : 24.5 W x 24.5 d x 21-57 H во. Светлина дифузна од бели ленени нијанси. Хромирана челична рамка. 5 светла во 1 ниво. 36.6 во. висечки синџир. Вклучува пет светилки Ц26 Од 25 вати.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33