• Ново
Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн

Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн

Buyers rating:
DEN 476.32

Износ

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергенски. Оваа ставка има вклопување во удобност. 8мм рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн : овој уникатен келтски венчален прстен е издржлив.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уникатен прстен во сребро од сребро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатен прстен во сребро од сребро

Овој едноставен, 7мм опсег на цврсто сребро сребро е совршен за него или неа Неговата хипополиш финиш ну�

DEN 2.00
Розово злато позлатен мистичен топаз симулант синтетички дијамантски цветен дизајн граничен круг на ангажман прстен невестински
  • Ново
Оценка на клиентот:

Розово злато позлатен мистичен топаз симулант синтетички дијамантски цветен дизајн граничен круг на ангажман прстен невестински

Овој оџак на прстенот има зачудувачки сет на невестински два ленти со свадбен бенд од секоја страна од п

DEN 160.00
1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Double Halo Bridal Set
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Double Halo Bridal Set

Изработен во 10 K Rose Овој сет на невестински серија на империјален дијамант има прстен за ангажман со бри�

DEN 12095.68